Karrier

A Danubia Cégcsoport a hazai piac legnagyobb IP szakértő és szolgáltató szereplője, egyedülállóan széles portfólióval és nemzetközi szinten is komoly ismertséggel. A Danubiánál végzett munka rendkívül változatos, és a szakma legjobbjaival való együttműködés lehetőségét nyújtja, támogató, emberi légkörben.

A Danubia Szabadalmi és Jogi Iroda Kft., a vele szorosan együttműködő Danubia Legal Ügyvédi Irodák és a Danubia IP Innovációs Tanácsadó Kft. segítségével az innovatív gondolat megszületésétől a keletkező termék vagy szolgáltatás piaci bevezetésén át a hasznosítási ciklus befejezéséig nyújt igény szerinti szolgáltatást ügyfelei számára.

A Danubia IP Innovációs Tanácsadó Kft. IP menedzsment tanácsadót keres csapatába

A szellemi tulajdon (IP) számos felmérés szerint a vállalatok messze legértékesebb eszköze, ennek ellenére a szellemi tulajdon elemek (pl. szabadalom, know-how, védjegy, design, szerzői jog, stb.) beható ismerete és hatékony menedzselésük ritka és értékes tudás.

Cégcsoportunkon belül a Danubia IP Innovációs Tanácsadó Kft. csapata támogatja az ügyfeleket a szellemi tulajdon hatékony kezelésében, üzleti hasznosításában. Kollégáink az üzleti-, műszaki- és természettudományok, valamint a jog és az iparjogvédelem határterületein dolgoznak, így unatkozni kevés, új dolgokat tanulni annál több lehetőségünk van.

A munkakör remek lehetőséget nyújt ennek az egyedi területnek a megismerésére, a betöltéséhez pedig szükséges, hogy a jelentkező tisztában legyen a piac működésével, de ne riadjon vissza a műszaki és a jogi kérdésektől sem, a felelősségteljes munkavégzés és az igényesség pedig alapvető elvárás.

A munkakör betöltése során ellátandó főbb feladatok, munkák:

» piackutatás jellegű feladatok ellátása
» vállalati, iparági információk és adatok gyűjtése
» üzleti folyamatok elemzése
» üzleti tervezés és pénzügyi modellezés
» prezentációkhoz adat- és információszolgáltatás
» tanácsadási projektek támogatása, megbízások végrehajtása szenior felügyelet mellett
» kapcsolattartás ügyfelekkel
» jelentések és egyéb ügyféldokumentumok elkészítése
» ügyféldokumentumok elemzése, adatbázis kutatások elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

» közgazdász vagy műszaki menedzser végzettség, esetleg olyan egyéb felsőfokú végzettség és munkatapasztalat kombináció, amely magas szintű közgazdasági, és emellett más releváns területi ismereteket biztosít
» felsőfokú angol nyelvtudás, tárgyalóképes szint
» 1-3 év szakmai tapasztalat
» MS Office felhasználói szintű ismeretek
» kiváló kommunikációs készségek, ideértve a szóbeli és az írott kommunikációt (összetett gondolatok érthető, nyelvtanilag helyes és szabatos megfogalmazása jelentésekben, levelekben)
» jó analitikus képességek, statisztikai adatok értelmezése, statisztikák készítése, pénzügyi és üzleti modellépítés
» stratégiai gondolkodásmód, precizitás
» felelősségteljes munkavégzés, magas szintű elemző és problémamegoldó képesség
» a munkához szükséges speciális tudásanyag hatékony elsajátítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelentenek az alábbiak:

» jogi, főleg iparjogvédelmi ismeretek
» cég- vagy eszközértékeléssel, befektetésekkel kapcsolatos tapasztalatok
» munkatapasztalat iparjogvédelemhez, innovációhoz vagy tanácsadáshoz kapcsolódó területen

Amit kínálunk:

» érdekes, érdemi és felelősségteljes szakmai munka
» változatos tanácsadói projektek
» gyors szakmai fejlődési lehetőség
» szakirányú továbbképzés, konferenciákon való részvétel
» versenyképes fizetés, stabil munkahely
» kulturált munkakörnyezet a város szívében, a Bazilika mellett
» teljes munkaidő, home office lehetőség

A munkavégzés helye: 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a karrier@danubia.hu e-mail címre.

Cégcsoport
DANUBIA
DANUBIA IP
DANUBIA LEGAL