Karrier

A Danubia Cégcsoport a hazai piac legnagyobb IP szakértő és szolgáltató szereplője, egyedülállóan széles portfólióval és nemzetközi szinten is komoly ismertséggel. A Danubiánál végzett munka rendkívül változatos, és a szakma legjobbjaival való együttműködés lehetőségét nyújtja, támogató, emberi légkörben.

A Danubia Szabadalmi és Jogi Iroda Kft., a vele szorosan együttműködő Danubia Legal Ügyvédi Irodák és a Danubia IP Innovációs Tanácsadó Kft. segítségével az innovatív gondolat megszületésétől a keletkező termék vagy szolgáltatás piaci bevezetésén át a hasznosítási ciklus befejezéséig nyújt igény szerinti szolgáltatást ügyfelei számára.

IT üzemeltető (rendszergazda)

A Danubia Kft informatikai osztálya az üzemeltetési csoportjába keres azonnali belépéssel képzett, megbízható szakmai tudással rendelkező szerver üzemeltetőt.

Feladatok:

» Microsoft Windows alapú szerverek üzemeltetése,
» VMware alapú virtualizáció üzemeltetése,
» Windows alapú szerverszolgáltatások (SQL, levelezés stb.) üzemeltetése és karbantartása,
» MS Active Directory infrastruktúra kezelése,
» Határvédelmi és vírusvédelmi rendszereink üzemeltetése,
» Mentési megoldások üzemeltetése,
» Rendszerfelügyelet kezelése,
» Szerver hardware üzemeltetése.

Elvárások:

» Széleskörű Microsoft infrastruktúra-üzemeltetési ismeret: Microsoft Windows server, AD, MS SQL, WSUS, Exchange,
» VMware failover clusterek ismerete,
» Vállalati szintű mentési és archiválási eljárások ismerete,
» Központilag felügyelt vírusvédelmi rendszerek ismerete,
» Hálózati protokollok alapszintű ismerete,
» IT biztonsági alapszintű ismeretek,
» Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
» Üzemeltetési standardok ismerete,
» Felsőfokú szakirányú végzettség,
» Legalább 1-3 éves szerver üzemeltetői szakmai tapasztalat,
» Szakmai angol nyelvismeret: írásban és szóban is.

Szükséges kompetenciák:

» Jó kommunikációs képesség,
» Rendszerszemlélet,
» Önálló problémamegoldás,
» Csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

» Azonnali munkakezdés,
» Szerverüzemeltetési tapasztalat középvállalati környezetben,
» Projekt módszertanok és szoftverek ismerete,
» Linux üzemeltetési tapasztalat,
» McAfee megoldások ismerete,
» Veeam, Symantec Backup exec ismerete,
» Storage üzemeltetési ismeretek,
» Tűzfal, router és switch konfigurálási ismeretek.

Amit kínálunk:

» Heti 38 órás, teljes munkaidős foglalkoztatás,
» Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
» Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok,
» Szakirányú továbbképzés lehetősége,
» Inspiráló szakmai közösség és légkör; tapasztalt és segítőkész munkatársak,
» Kulturált munkakörnyezet a város szívében, a Bazilika mellett.

Kérjük, amennyiben a fenti kritériumok mindegyikének eleget tud tenni, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével, valamint végzettséget igazoló okiratainak másolatával küldje el részünkre a karrier@danubia.hu email címre.

Cégcsoport
DANUBIA
DANUBIA IP
DANUBIA LEGAL